تصویر پروفایل شرکت

گروه سولیکو (کاله)

Solico Group (Kalleh)

درباره شرکت

از سال ۱۳۵۲ که غلامعلی سلیمانی بنیان‌گذار، مالک و مدیر گروه بین المللی سولیکو، فعالیت خود را در ابعادی کوچک و محدود آغاز کرد تا به امروز که در بیش از ۳۰ کشور دنیا نظام تولید توزیع و فروش را برقرار کرده است، این مجموعه با تکیه بر سرمایه های انسانی خلاق، سازگار، پویا و با انگیزه خود توانسته است افتخارات ملی و بین المللی متعدد را بدست آورد.


گروه سولیکو بر اساس گزارش یورو مانیتور نه تنها پیشتاز تولید مواد غذایی و نوشیدنی در منطقه خاورمیانه معرفی شده است، بلکه با ۱۸۰ رده محصول گوناگون و صادرات بیش از ۱ میلیارد دلار به ۳۰ کشور در ۵ قاره مختلف، به‌عنوان ۴۸ امین شرکت فعال در زمینه تولید مواد غذایی در دنیا معرفی شده است.


گروه بین المللی سولیکو با برندهای نام آشنایی همچون کاله، پمینا، سلینو، آریس، ماجان، سوربون، سون، ناری، کوچین، لاکیدو، کاله پرو، آنا و غیره برای توسعه محصولات و بازارهای بین المللی مشتاقانه از همکاری با افراد خلاق، سخت کوش و علاقمند به یادگیری و پیشرفت استقبال می کند.


بی صبرانه منتظر پیوستن شما به خانواده ۱۷۰۰۰ نفری گروه بین المللی سولیکو متشکل از ۱۵ ملیت گوناگون و فرهنگ های مختلف هستیم...